گارانتی محصولات تیسو+

شرایط گارانتی شرکت سولار آریو

 

کلیه مشتریانی که قصد عضویت و خرید از سایت شرکت سولار آریو  را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت قوانین و مقررات مربوطه است.

در صورت بروز هر گونه مشکل فنی اعم از (اشکال فنی سایت، انبارداری، اتمام موجودی کالا و …) که موجب گردد فرایند ارسال محصول شما انجام نپذیرد، مبلغ واریزی شما به حسابتان عودت داده می شود و یا با هماهنگی شما کالای مشابه ارسال و مابه تفاوت محاسبه می گردد.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به ‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت سولارآریو رایگان است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دومپرداخت مبلغ معین (یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به ‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سولارآریو

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط سولارآریو با یکی از روش های اعلام شده یا انتخاب شده مشتری .

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سولارآریو حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۳

  •  شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
    – مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
    – تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
    – مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۴

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سولارآریو به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۵

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی  (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

بند 6
تحویل جنس شرکت در فروشگاه و انبار می باشد. و هزینه ارسال به بابری و هر مقصد خریدار به عهده خریدار می باشد

بند 7
شکستگی و روندگی بر عهده خریدار می باشد . و شرکت هیچ مسئولیتی بر عهده نمی گیرد.

× پشتیبانی آنلاین واتساپ