درباره ما

مختصری درباره مجموعه سولار آریو

  • گروه خدمات مهندسی سولار آریو (نوین آریو سابق) واردکننده ، تامین کننده و مجری سیستم های خورشیدی
  • نماینده فروش و توزیع کننده برندهای معتبر بازار در زمینه های سیستم های خورشیدی، باطری، شارژ کنترلر و پنل ها (micno . ep solar carspa Gamistar . تابان)
  • مشاوره در زمینه آبیاری کشاورزی و معرفی بوسترپمپ، پمپ، الکتروموتور، کفکش و لجنکش (ادوات کشاورزی) DAB, TNT, Pentax, Stream, Saer
  • انواع کلید کمپرسور و متعلقات آن condor

چرا سولار آریو ؟

صرفه جویی در هزینه

با نصب و راه اندازی نیروگاه های خورشیدی بر روی پشت بام خانه ، ویلا ، سوله و یا هر جاییکه نور خورشید بر آن بتاید می توانید نیروگاه خورشیدی داشته باشید و نه تنها برق مصرفی خود را تامین کنید بلکه وزارت نیرو برق تولیدی را به مدت ٢٠ سال بشكل تضمینی خرید می نماید تا به این دستورالعمل بین المللی عمل نماید و همچنین این امر حاملهای انرژی را كم نموده و برای وزارت نیرو تولید پراكنده بیش از ٢ برابر قیمت خرید تضمینی صرفه اقتصادی دارد .

حافظ محیط زیست

در راستای اهداف بین المللی سازمان ملل در جلوگیری از آلایندگی جوی و تنظیم سند ٢٠٣٠ با تمامی كشور ها در تامین انرژی مصرفی خود از منابع تجدید پذیر و تعیین جرایم سنگین و محدودیتهای بین المللی ، ایران قصد دارد ٢٠٪؜ از انرژی مصرفی خود را از منابع تجدید پذیر تولید نماید كه از مهمترین این نیروگاه ها از انواع خورشیدی میباشد كه پتانسیل بالای كشورمان امكان راه اندازی این نیروگاه هارا در سرا سر كشور ممكن مینماید.

 

بهره وری بهینه از انرژی

خورشید به همه جا می تابد وچون همه جا هست هزینه ای برای کشف، استخراج، انتقال و ذخیره آن پرداخت نمی شود و بصورت رایگان در اختیار همگان است.ایران کشوری است که به گفته متخصصان این فن با وجود ۳۰۰ روز آفتابی در بیش از دو سوم آن و متوسط تابش ۵٫۵-۴٫۵ کیلووات ساعت بر متر مربع در روز یکی از کشورهای با پتانسیل بالا در زمینه انرژی خورشیدی و احداث نیروگاه خورشیدی معرفی شده است.

 

× پشتیبانی آنلاین واتساپ